Etykiety

środa, 14 lutego 2018

Disaster Artist - Recenzja Filmu

,,Disaster Artist" to amerykański film biograficzny w reżyserii Jamsa Franco.

Film ten można oglądać w polskich kinach od 9 lutego 2018 roku.

Film ,,Disaster Artist" jest kompletnie szalonym i dość ryzykownym projektem, film opowiadający historię nakręcenia najgorszego filmu na świecie to niestety nie brzmi dość dobrze, ale jak wiemy to, co nie brzmi, dość dobrze w teorii może bardzo dobrze wyglądać w praktyce.

A jak jest zatem w istocie ??


Zdjęcie użytkownika Mateusz Aleksandrowicz.,,Disaster Artist" to nie tylko biografia, ale też doskonały komedio-dramat ukazujący prawdziwe trudny w stworzeniu najgorszego, ale i ikonicznego filmu, jakim jest ,,The Room" tym bardziej cieszy wspaniała gra aktorska Jamesa Franco i jego brata Dave'a Franco. Produkcja jest odpowiednio wyważona, co prawda humor odgrywa tutaj zdecydowanie większą rolę i to on przewodzi, ale to nie zmienia faktu, że potrafimy utożsamić się z głównymi bohaterami i zrozumieć ich wewnętrzne rozterki, które są tak naprawdę śmiechem przez łzy. Co ciekawego wszyscy oglądający film i znający tę historię uważają, że główny bohater pochodził, z polski co nie zmienia faktu, że ani on, ani inne zainteresowane osoby nigdy tego nie potwierdziły więc i w tej recenzji nie będę brał tych rewelacji pod uwagę. Za to zapewnić was mogę, że finałowa scena na pewno bardzo pozytywnie was zaskoczy.


Zdjęcie użytkownika Mateusz Aleksandrowicz.Podsumowując, jak widać nakręcenie bardzo słabego filmu może stać się inspiracją dla innych filmowców, aby zrobić film o tym filmie i przy odrobinie szczęścia i talentu stworzyć film godny polecenia, wyważony, po prostu bardzo dobry.

Ocena: 8/10.

Redaktor: Mateusz Aleksandrowicz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz